Jeśli wybraliście już Państwo gatunek drewna i rodzaj wykończenia podłogi, czas pomyśleć o jej montażu. To ważne zadanie – staranne ułożenie desek, zgodnie z instrukcją dla danego typu podłogi, gwarantuje, że będzie ona dobrze służyć Państwu przez wiele lat, ciesząc oko i dając najlepszy dowód, że wybór Baltic Wood był wyborem słusznym. Oto garść montażowych podpowiedzi.

Montaż bez kleju
BALTIC LOC™ 2G i 5G – to dwa nowoczesne systemy bezklejowego montażu podłóg, które znajdują się w ofercie Baltic Wood. Umożliwiają szybkie podłożenie podłogi (w przypadku 5G - 1m2 = 1 minuta pracy), nie wymagają wykorzystania dodatkowych narzędzi.

Montaż tradycyjny
Ceniącym klasyczne rozwiązania, Baltic Wood oferuje także podłogi z tradycyjnym sposobem montażu – z użyciem kleju. Montaż typu T&G gwarantuje trwałą spoinę oraz maksymalną stabilność połączenia.

Ogrzewanie podłogowe
Wybrane gatunki drewna tj. dąb, jesion, merbau świetnie sprawdzą się na podłogach, w których zamontowano ogrzewanie podłogowe. Skorzystaj z naszych wskazówek montażowych i miej pewność, że deski Baltic Wood będą służyć Ci długie lata.

Potrzebujesz pomocy?
Wszystkim, którzy zdecydują się na samodzielny montaż podłogi, oferujemy szczegółowe instrukcje, które ułatwią to zadanie.