Podłogi drewniane Baltic Wood. Podłogi drewniane dębowe

Dlaczego podłogi drewniane?

Wybierając wymarzoną podłogę, często zadajemy sobie pytanie: sztuczna czy prawdziwa? Jednak jak mówią ci, którzy zdecydowali się na podłogę z prawdziwego drewna, produkt sztuczny nigdy nie zastąpi dzieła doskonałej natury.

Podłogi olejowane, podłogi trójwarstwowe Baltic Wood

Różnica wyczuwalna w dotyku

Podłoga drewniana dzięki naturalnym właściwościom surowca oraz jego charakterystycznemu, nieszablonowemu wyglądowi pozwala stworzyć wnętrze przytulne, wyrafinowane, dające poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Panele drewniane podłogowe - Baltic Wood

Inwestycja na lata

Naturalny surowiec daje możliwość kilkukrotnej renowacji. Czas działa na jego korzyść, przynosząc mu coraz szlachetniejszy wygląd. Podłogi Baltic Wood są objęte wieloletnią gwarancją.

Podłogi panelowe, podłogi lakierowane. Baltic Wood

Feeria barw i wykończeń

Klienci mogą wybrać wymarzony produkt wykonany z drewna europejskiego tj. dąb, jesion, czy niezwykle barwnego drewna egzotycznego. Jasny lub ciemny, we wzorze deski 1-rzędowej lub popularnej klepki 3-rzędowej.

Dębowa podłoga, panele drewniane podłogowe - Baltic Wood

Wybierz wymarzone wykończenie podłogi

Decyzja o wyborze wykończenia podłogi wcale nie jest prosta. Warto więc wiedzieć, na co zwrócić uwagę i czym charakteryzują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje uszlachetnień. Podłogi pokryte lakierem są najczęściej wybieranym rozwiązaniem, głównie ze względu na ich trwałość – odporność na ścieranie i wchłanianie płynów. Wykończenie olejem jest ekologiczne, sprzyja alergikom, daje też możliwość samodzielnej renowacji. Do wyboru mamy też proces szczotkowania, który wydobywa naturalną strukturę drewna oraz postarzanie podłogi, które przypadnie do gustu amatorom klimatów retro.

OCHRONA PRZED WODĄ

Podłoga drewniana, ze względu na swoje właściwości higroskopijne, nie może być montowana w łazienkach oraz pomieszczeniach o utrzymującym się podwyższonym poziomie wilgotności. Ciągły kontakt z niekorzystnymi warunkami oraz ryzyko jej zalania będą powodowały występowanie deformacji i trwałych uszkodzeń powierzchni lub konstrukcji.