Wyjątkowa jak Ty i Twój Dom. Podłoga drewniana Dąb Unique

Wyjątkowa jak Ty i Twój Dom. Podłoga drewniana Dąb Unique

Elegancka, doskonale przygotowana do codziennej eksploatacji i atrakcyjna cenowo – to marzenie wielu osób poszukujących najlepszej podłogi do swoich domów. Czy ten ideał istnieje? Z pewnością. Jest nim drewniana podłoga klasy premium Dąb Unique 1R od Baltic Wood o charakterystycznym, nieszablonowym wyglądzie, z dobrze widocznym rysunkiem drewna, która jesienią dostępna jest w promocyjnej cenie.

Naturalna, szlachetna barwa, piękny charakter słoi i wyrazisty rysunek drewna – tak wygląda podłoga Dąb Unique 1R od Baltic Wood. Pod wpływem słonecznego światła jej ciepłe, brązowe odcienie lekko ciemnieją, nabierając głębi. Ta trójwarstwowa, rustykalna podłoga klasy premium pomoże stworzyć wnętrze przytulne, a zarazem wyrafinowane. Jesienią można ją kupić w autoryzowanych salonach w całej Polsce w promocyjnej cenie 149,99 zł/m2 brutto zamiast dotychczasowej ceny 232 zł/m2 brutto

Ideał istnieje

Długie deski Dąb Unique 1R o wymiarach 2200x148x13,3 mm posiadają delikatną mikrofazę (głębokości 2 mm) wzdłuż najdłuższego boku. Są odporne na wahania wilgotności oraz temperatury i można je instalować na ogrzewaniu podłogowym, zarówno elektrycznym, jak i wodnym. Dzięki bezklejowemu systemowi montaż desek jest czysty i błyskawiczny, a co najważniejsze ułożona z nich podłoga jest od razu gotowa do użytkowania.

Naturalnie z drewna

Deski Dąb Unique 1R składają się z trzech warstw. Warstwa wierzchnia wykonana ze szlachetnego drewna dębowego (2,7 mm) została poddana procesowi szczotkowania oraz pokryta siedmiokrotnym systemem lakiernicznym tworzącym cienką, a jednocześnie elastyczną i wytrzymałą warstwę ochronną. Warstwa środkowa (ok. 8,9 mm) to poprzecznie ułożone listwy świerkowe wzmacniające elastyczność podłogi. Warstwa spodnia (ok. 1,6 mm) wykonana z jednolitej łuszczki świerkowej stabilizuje i usztywnia całą konstrukcję.

Podłoga na lata

Zaletą podłogi Dąb Unique 1R jest jej wysoka trwałość potwierdzona 30-letnią gwarancją producenta. Podłoga świetnie sprawdzi się w kuchni, salonie czy przedpokoju. Odpowiednia pielęgnacja sprawi, że utrzyma ona swoje najlepsze właściwości i piękny wygląd przez wiele lat.

Podłoga Dąb Unique 1R od Baltic Wood jest dostępna w renomowanych salonach sprzedaży na terenie całego kraju. Od 10 września do końca października 2018 roku trwa akcja promocja producenta, w której cena desek w salonach sprzedaży wynosi 149,99 zł/m2 brutto zamiast 232 zł/m2 brutto.