SPORTOWY FINAŁ PROGRAMU DEALER ROKU 2016

10 czerwca 2017 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie, podczas meczu eliminacyjnego do Mistrzostw Świata 2018, odbyło się uroczyste świętowanie finału programu Dealer Roku 2016, organizowanego przez markę Baltic Wood. Prestiżowy tytuł otrzymały firmy: Glazurex, Invest-Biuro, Multiform, Quercus oraz VIP Parkiet – w uznaniu profesjonalizmu i najwyższej jakości obsługi, przyczyniających się do wysokiej pozycji Baltic Wood na polskim rynku podłóg drewnianych.

Baltic Wood – producent podłóg z naturalnego drewna – po raz kolejny wyróżnił najlepszych dystrybutorów swoich produktów w Polsce. W konkursie wzięły udział salony partnerskie z całego kraju, których praca oceniana była przez cały 2016 rok. W klasyfikacji uwzględniano osiągane wyniki sprzedaży oraz te aspekty działalności, które bezpośrednio przekładają się na satysfakcję klienta, takie jak właściwy dobór narzędzi i budowanie relacji opartych na doradztwie i elastyczności. Prestiżowy tytuł Dealera Roku 2016 Baltic Wood otrzymały firmy: Glazurex, Invest-Biuro, Multiform, Quercus oraz VIP Parkiet. Oprócz najwyższego poziomu obsługi, doceniono też prezentację produktów i działania wizerunkowe. Przyznane wyróżnienie to forma podziękowania i uhonorowania całorocznej, systematycznej pracy włożonej przez partnerów marki w jej promocję i sprzedaż.

– Rok 2016 zaowocował podwojeniem sprzedaży naszych produktów w porównaniu do ubiegłego roku, a także umocnieniem pozycji Baltic Wood na rynku krajowym i międzynarodowym – mówi Rafał Zawierucha, Prezes Zarządu Baltic Wood. – Było to możliwe dzięki zaangażowaniu naszych profesjonalnych partnerów, dlatego w tym roku postanowiliśmy wyróżnić pięciu kontrahentów, doceniając ich wkład w rozwój naszej marki, jak i polskiego rynku podłóg drewnianych.

Jak pokazują wyniki sprzedaży rynek podłóg drewnianych notuje wyraźne ożywienie. To efekt wyższej zamożności, ale też rosnącej świadomości polskich inwestorów w zakresie designu, wysokiej jakości i trwałości produktów naturalnych. Polska jest także największym w Europie dostawcą materiałów podłogowych, a udział rodzimej produkcji stanowi obecnie 18 procent europejskiego rynku (dane FEP). Sieć sprzedaży Baltic Wood to obecnie ponad 350 profesjonalnych partnerów, działających w 52 krajach świata. W Polsce podłogi drewniane Baltic Wood oferowane są przez ponad 100 profesjonalnych partnerów marki.

Uroczyste rozstrzygnięcie programu Dealer Roku 2016 odbyło się 10 czerwca 2017 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wydarzenie uświetniły sportowe emocje. Zaproszeni przez Baltic Wood przedstawiciele wyróżnionych firm mieli okazję wspólnego kibicowania polskiej reprezentacji podczas meczu eliminacyjnego do Mistrzostw Świata Polska-Rumunia.