Siedem pomysłów na jeansową sypialnię z Baltic Wood

Wystrój sypialni jest zaproszeniem do wypoczynku i relaksu. Czy to w aranżacji loftowej, czy vintage idealnym wykończeniem jest nowoczesna podłoga drewniana Baltic Wood z kolekcji Jeans Collection®, której jasne barwy optycznie powiększą wnętrze, a możliwość montowania na ogrzewaniu podłogowym zapewni ciepły i przyjemny klimat w pomieszczeniu.

Sypialnia to najbardziej prywatne miejsce w domu. Tutaj relaksujemy się i nabieramy sił. Odpowiedni wystrój sypialnianego wnętrza sprzyja wypoczynkowi. Dlatego od lat królują w nim przytulne i ciepłe aranżacje. Tym co podkreśla intymny charakter jest naturalna, drewniana podłoga.

„Drewno na podłodze sprawdzi się niezależnie od stylu i kolorystyki sypialni wydobywając z niej spokojne piękno” – mówi Piotr Wójcikiewicz, Product Manager Baltic Wood. „Propozycją o najszerszych możliwościach aranżacyjnych są podłogi Jeans Collection® Baltic Wood zaprojektowane tak, by móc dopasować je do różnorodnych wnętrz. Możliwość wyboru z pośród siedmiu par dębowych podłóg pozwala na swobodę urządzania i oszczędność wykonania”.

Styl rustykalny, loftowy, skandynawski, industrialny czy vintage oraz modna ostatnio filozofia hygge, to aktualne trendy wystroju sypialnianych wnętrz, które z jednej strony opierają się o eklektyzm, natomiast z drugiej o minimalizm. W każdym z nich doskonale odnajdzie się podłoga z nowoczesnej serii Jeans Collection® od Baltic Wood przystosowana do układania na ogrzewaniu podłogowym. Aż siedem par podłóg dębowych, dostępnych zarówno we wzorze deski 1-rzędowej, jak i klepki 3-rzędowej daje możliwość idealnego dopasowania podłogi do unikatowego stylu każdej sypialni. Wybór zależy od preferencji i efektu jaki chcemy uzyskać.

„Jeśli zależy nam na optycznym powiększeniu małej sypialni najkorzystniej będzie wyglądać deska 1-rzędowa lub klepka wykończona w bieli lub szarości” – doradza Piotr Wójcikiewicz.

Bogata oferta wzorów Jeans Collection® w ponadczasowych barwach: od bieli i szarości po beże i brązy zapewnia elegancki i spójny efekt wizualny przy łączeniu deski i klepki we wszystkich pomieszczeniach. Dzięki Słonecznej Promocji, która potrwa do 31 sierpnia 2017 roku, możliwości aranżacyjne są niemal nieograniczone nawet przy ograniczonym budżecie. Letnia oferta obejmuje 8 podłóg, w tym również niektóre modele denimowej serii, w najmodniejszych wykończeniach. Szczegóły promocji dostępne są u dystrybutorów, których lista znajduje się na www.balticwood.pl.