Pozostań w wakacyjnym klimacie – drewniana podłoga Baltic Wood w super atrakcyjnej cenie

Rustykalny styl, przywodzący na myśl komfort i sielski odpoczynek, jest obecnie jednym z najpopularniejszych trendów aranżacji wnętrz. Jego nieodłącznym elementem jest drewniana podłoga, nawiązująca do natury i tradycji. Aby zapewnić pożądany efekt przy mniejszym budżecie, producent podłóg Baltic Wood obejmuje najmodniejszą deskę dębową – Dąb Unique 1R – atrakcyjną promocją cenową.

Eksponowanie naturalności drewna to wiodący trend wnętrzarski. Największą popularnością cieszą się dziś podłogi, których rozłożyste sęki i widoczny układ słoi ukazują jego naturalną formę. Wybierane do salonu, kuchni czy sypialni nadają pomieszczeniom wyjątkowy klimat i przytulny charakter. Ciekawym rozwiązaniem, które pozwoli nadać wnętrzom rustykalny styl jest dębowa podłoga Baltic Wood Dąb Unique 1R, we wzorze deski 1-rzędowej. Jej jasna i subtelna powierzchnia wyróżnia się charakterystycznym dla dębu drewnem bielu i dużymi sękami.

 
– Wyraźna struktura deski Dąb Unique 1R z mocnymi kontrastami słoi czy bielem to aktualny hit sezonu, który spotyka się z coraz większym zainteresowaniem klientów w Polsce i zagranicą – mówi Magdalena Marek, członek zarządu Baltic Wood. – Dąb to materiał wysoko ceniony ze względu na wytrzymałe, twarde i trwałe drewno. Dodatkowo dębowa podłoga nadaje pomieszczeniom klasyczny i zdecydowanie ponadczasowy charakter, pasuje do praktycznie każdego wnętrza i zawsze zachwyca.

Rustykalną podłogę Baltic Wood Dąb Unique 1R wyróżnia mocne zaznaczenie jej naturalnego piękna, podkreślonego dzięki szczotkowaniu. Staranne wykończenie lakierem matowym uwypukla to, co w tym gatunku drewna najpiękniejsze – delikatną barwę i wzorzystą strukturę. Tego typu podłoga sprawdza się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i tych bardziej nowoczesnych, loftowych. Doskonale komponuje się z ciepłymi tekstyliami lub szykownymi dodatkami. Walory wizualne idą w parze z użytkowymi. Dzięki wytrzymałej trójwarstwowej konstrukcji, deska Dąb Unique 1R zachowuje wysoką odporność na zmiany temperatury i wilgotności i jest objęta 30-letnią gwarancją producenta. Jednocześnie jest łatwa w pielęgnacji i renowacji, jeśli zajdzie taka potrzeba. Wierzchnia warstwa o grubości 2,7 mm, umożliwia 2-krotne cyklinowanie i sprawia, że podłoga na długo zachowuje charakter naturalnego drewna. Dodatkowym atutem jest możliwość montowania na ogrzewaniu podłogowym.

Klimat w dobrej cenie
Dzięki wrześniowej promocji Baltic Wood, aranżacja domu w modnym stylu jest możliwa także przy limitowanym budżecie. Od 1-30 września podłoga Dąb Unique 1R będzie dostępna w specjalnej promocyjnej cenie - niższej o ok. 50% od ceny katalogowej. W promocji biorą udział wybrane salony na terenie całego kraju m.in. Eko-parkiet (Białystok), Glazurex (Wrocław), Quercus (Kraków), Dekordom (Tarnów), Unidom (Biała Podlaska), Progresja (Olsztyn), Bemax (Poznań), Salon Nowa Podłoga (Kielce), Ekspol (Grudziądz), Strefa Podłóg (Jasło), Domax (Szczecin), Domo (Straszyn), Effecto (Wrocław), Nowa Podłoga (Kielce), Heban (Kraków), Open Doors (Poznań) i inne. Aby znaleźć salon oferujący produkt w promocyjnej cenie, najbliżej miejsca zamieszkania wystarczy zadzwonić na numer tel. 13 491 65 54 lub wysłać maila na adres: sprzedaz@balticwood.pl.