Klasyka w najlepszym wydaniu Podłoga drewniana Dąb Classic

Baltic Wood producent trójwarstwowych podłóg drewnianych klasy premium po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Rozpoczyna kampanię promocyjną szlachetnej i ponadczasowej podłogi Dąb Classic­­­­­ 1R lakier mat szczotkowany. To propozycja dla miłośników tradycyjnych wzorów, o stonowanej barwie i jednolitym deseniu oraz wyjątkowa szansa, aby wnętrze swojego domu wyposażyć w klasyczną podłogę w najlepszym wydaniu.

Baltic Wood otworzył rok w wielkim stylu. W lutym wprowadził ofertę promocyjną na cztery topowe podłogi ze szlachetnego drewna dębowego, a teraz proponuje akcję specjalną na wyselekcjonowaną podłogę w bardzo atrakcyjnej cenie. W nowej, wiosennej promocji, która potrwa do 30.06.2019, modna i stylowa podłoga drewniana, Dąb Classic 1R lakier mat szczotkowany, dostępna będzie w obniżonej cenie - 169 zł brutto/ m² (co stanowi 35 proc. oszczędności względem ceny cennikowej).

Dąb Classic 1R to trójwarstwowa podłoga klasy premium, o łagodnej selekcji, jednolitej barwie, urozmaicona drobnymi sękami nawiązującymi kolorystyką do naturalnego dębu. Dostępna we wzorze długiej deski 1-rzędowej, w rozmiarze 2200/148/13,3 mm jest idealna zarówno do małych jak i dużych pomieszczeń. Na uwagę zasługuje jej szlachetne wykończenie. Jej powierzchnia została poddana procesowi szczotkowania, dzięki czemu zyskała niepowtarzalnie podkreślony rysunek drewna. Uszlachetniono ją również lakierem matowym, który uwypuklił jej naturalną kolorystykę. Podłoga Dąb Classic 1R posiada delikatną mikrofazę wzdłuż najdłuższego boku, która subtelnie podkreśla linię desek. Uniwersalny styl sprawia, że sprawdzi się idealnie w każdym wnętrzu zarówno nowoczesnym, jak i klasycznym.

Podłogę Dąb Classic 1R cechuje nie tylko piękno, ale także ponadczasowa trwałość i funkcjonalność. Jej specjalna trójwarstwowa konstrukcja, której wierzchnią część stanowi warstwa drewna szlachetnego, a środek i spód są wykonane z drewna świerkowego, zapewnia stabilizację i podwyższoną odporność na wahania wilgoci i temperatury zachodzące w pomieszczeniach w ciągu roku. Trójwarstwowe podłogi Baltic Wood mają odpowiednią przepuszczalność termiczną, dzięki czemu można je montować na ogrzewaniu podłogowym. Montaż w nowoczesnym systemie trwałego klik, nie wymaga użycia kleju, jest łatwy w wykonaniu i umożliwia równie szybki demontaż.

To kolejna tego typu kampania marki Baltic Wood. Po sukcesie ubiegłorocznej promocji na rustykalną podłogę drewnianą Dąb Unique 1R, producent postanowił postawić następny krok w kierunku popularyzowania szlachetnego piękna podłóg dębowych. To właśnie podłoga jest jednym z najważniejszych elementów tworzących wystrój wnętrza oraz wpływających na samopoczucie i zdrowie mieszkańców. Towarzyszy domownikom przez wiele lat, dlatego jej wybór powinien być jak najlepszy. Marka Baltic Wood ułatwia odbiorcom dostęp i daje możliwość wykorzystania produktów najwyższej jakości w przystępnej cenie.

Promocyjna podłoga Dąb Classic 1R lakier mat szczotkowany jest dostępna w autoryzowanych salonach sprzedaży, które znajdują się na terenie całej Polski. Więcej szczegółów na stronie: www.balticwood.pl/promocja.