Jazzy Floors - muzyczna premiera jesionowych podłóg Baltic Wood na targach Domotex 2018 w Hanowerze

Podczas nadchodzących targów Domotex 2018 marka Baltic Wood zaprezentuje gorące trendy podłogowe, w tym po raz pierwszy podłogi jesionowe z najnowszej linii JAZZY Collection. Premiera będzie miała miejsce w towarzystwie światowego, jazzowego brzmienia saksofonu w wykonaniu gwiazdy – Arethy Chmiel. Wydarzenie, odbywające się w dniach 12 - 15 stycznia 2018 r. w Hanowerze, jest jednym z najważniejszych spotkań targowych na świecie poświęconych branży pokryć podłogowych.

Międzynarodowe Targi Dywanów i Pokryć Podłogowych Domotex 2018, których 30. edycja odbędzie się w niemieckim Hanowerze, to zakrojone na szeroką skalę wydarzenie wnętrzarskie z udziałem ponad 1400 najlepszych producentów wyrobów wykończeniowych oraz akcesoriów podłogowych i wykładzin z 60 krajów. Udział w targach po raz kolejny zapowiedziała firma Baltic Wood S.A., producent podłóg drewnianych z Jasła. Polska marka zaprezentuje najnowsze trendy aranżacyjne, nowości produktowe, a także najlepsze podłogi z naturalnego drewna, polecane do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych. 

Nowości w jazzowym klimacie

Podczas wydarzenia Baltic Wood po raz pierwszy przedstawi najnowszą kolekcją podłóg drewnianych na bazie jesionu. JAZZY COLLECTION™ to sześć jesionowych hitów w najmodniejszej palecie kolorów, takich ciemny orzech, karmel, antracyt czy perłowy olej, zaprojektowanych na wzorze deski i klepki. Nowa kolekcja, dedykowana jest zarówno klasycznym jak i nowoczesnym wnętrzom, a głównym motywem oddającym jej styl i ponadczasowy charakter jest muzyka jazzowa z początków XX wieku.

Artystyczne inspiracje nowej kolekcji dodatkowo uwypukla niekonwencjonalny wygląd stoiska marki. Elegancki design podkreślają mocne akcenty ponadczasowej czerni i brązu. Wykorzystanie w aranżacji oryginalnych zdjęć artystów jazzowych tworzy unikatowy klimat muzycznej podróży. Premierę nowej kolekcji podłóg uświetni występ światowej sławy saksofonistki Arethy Chmiel, będący specjalną atrakcją dla odwiedzających stoisko Baltic Wood.

Najnowsze trendy z naturalnego drewna

W prezentacji Baltic Wood nie zabraknie także najpopularniejszych produktów marki, cieszących się uznaniem projektantów w kraju i zagranicą. Na odwiedzających czekają najlepsze produkty, w tym podłogi kolekcji TIMELESS COLLECTION™ – Księżycowy Blask, Gwiezdny Pył i Niedokończona Historia, a także coraz popularniejsze wśród inwestorów podłogi we wzorze jodełki. Na stoisku przez cały czas dostępni będą eksperci marki, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące odpowiedniego doboru produktów z szerokiej gamy Baltic Wood, właściwego montażu czy eksploatacji.
Stoisko Baltic Wood na targach Domotex 2018 znajduje się w hali 12 nr D26.